Ireks-Stamag bemutató és kóstolónap
2026. 05. 14.
Május első hetében az Ireks-Stamaggal közös szervezésben nagyszabású bemutatónappal készültünk partnereinknek. Ezúttal nemcsak Budapesten, hanem minden telephelyünkön – Győrben, Keszthelyen, Nyíregyházán és Szolnokon – számos kóstolóval, inspiráló újdonsággal és szakmai tanácsadással vártuk az érdeklődőket.
A résztvevők megkóstolhatták az Ireks-Stamag legújabb, divatos fagylalt ízeit, amelyek közül az izgalmas sült banán és a retró gyümölcsitalt idéző pirosszőlő aratta a legnagyobb sikert. A hűs finomságokat különleges toppingok tették még izgalmasabbá, például a csillámporos BAM ribizli variegato és a robbanós cukorka.

A fagylaltok mellett süteményekkel is készültünk, amelyek mindegyike az Ireks-Stamag könnyen és gyorsan használható alapkeverékeivel készült. A legnépszerűbbek között szerepelt a diós grillázzsal gazdagított tönkölyös-szilvalekváros sütemény, valamint a zabos-málnás szelet.

Résztvevőink egyik kedvenc sós csemegéje a vegán hasé volt, háromféle különleges ízben. Nagy figyelmet kapott a malátával készült rozskenyér és az Abendbrot is, amely magas fehérjetartalma és alacsony szénhidráttartalma miatt jól illeszkedik a mai tudatos táplálkozási trendekhez.

A budapesti helyszín különlegessége volt Dr. Csinger Bence előadása, amely a munkaerőpiacon megjelenő generációs kihívásokat járta körül.
Köszönjük minden résztvevőnek, hogy ellátogatott hozzánk! Bízunk benne, hogy következő szakmai napunkon ismét találkozunk.

