Budapest: 06-1/240-1129 Győr: 06-96/410-080 Nyíregyháza: 06-42/506-134 Keszthely: 06-83/200-141 Szolnok: 06-56/200-093

Aktuális állásajánlataink

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

tapasztalattal rendelkező

TARGONCAVEZETŐT

Éjszakai műszakba

Feladatok:

  • Targonca kezelése
  • Anyagmozgatás
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Áru felpakolása, leszedése
  • Tárhelyek megfelelő kialakításában való részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltárban való részvétel.
  • Szükség esetén a megrendelt áruk összekészítése
  • A tárolásra átvett áruk elhelyezése az erre kijelölt, megfelelő tárhelyen.

Elvárások:

  • Pontos munkavégzés
  • Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények

budapesti munkavégzéssel keres:

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROST

NAPPALI ÉS ÉJSZAKAI MŰSZAKBA

Feladatok:

  • Vevői rendelések összekészítése
  • Göngyöleg kezelése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Raktár tisztántartása
  • Szavatossági idő figyelése
  • Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
  • Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Előny: targoncavezetői gyakorlat/targoncavezetői érvényes jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu  e-mail címre.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Ha tetszett ossza meg másokkal is.
  • Katalógusok

    Töltse le legfrissebb katalógusainkat és ismerje meg termékeinket!

    Tovább
  • Receptek

    Töltse le beszállítóink receptötleteit, illetve tájékozódjon a legújabb termékekről, és próbálja ki őket!

    Tovább
  • Árváltozások

    Ismerje meg a fontosabb termékkörök, márkák közeljövőben várható árváltozásait, valamint az ezeket befolyásoló piaci információkat.
    Tovább
  • Adok-veszek

    Cukrászati, pékipari és konyhai felszerelések. Válogasson az ajánlatok közül vagy töltse fel eladni kívánt eszközeit!

    Tovább
Hírek
Magyarország tortái

Ön emlékszik Magyarország tortáira?

ULTRABALTON 2018

2018-ban is körbefutottuk a Balatont